Shiba Inu Ekosistemi Canlandı: O 3 Coin, Bu Gelişmelerle Fırladı!  

SHIB, BONE ve LEASH tokenları, küresel çapta baş döndüren bir yükselişle dikkat çekiyor. Zira daha geniş kripto piyasasının son dönemdeki durgunluğuna meydan okuyarak kolektif bir yükseliş yaşıyor. 10 Şubat 2024 itibarıyla, üç token da Shiba Inu topluluğundaki son olumlu gelişmelerin etkisiyle sağlıklı kazanımlar elde ediyor. İşte detaylar…

Shiba Inu ekosisteminde ralli heyecanı

Shiba Inu kripto topluluğunun piyasada sergilediği son adımlar fırtınası, kritik. Zira topluluğun K9 Finance ile stratejik ortaklığı ve Marswap’ın Shibarium’daki hizmetlerinin genişletilmesiyle uyumlu olarak tokenlerin fiyat artışını destekliyor. Bu arada, Shiba Inu’nun L2 Shibarium’unda DEX olan WoofSwap, SHIB ekosisteminde devrim yaratma planlarını açıkladı. Böylece SHIB’nin önümüzdeki fiyat hareketine ilişkin spekülasyonları körükledi. Bu heyecan verici ralli birkaç önemli katalizöre bağlı:

  • K9 Finance ortaklığı: İşbirliğinin gücünü ortaya çıkaran Shiba Inu, K9 Finance ile güçlerini birleştirdi. Böylece sorunsuz BONE stake etmeyi mümkün kıldı. Ayrıca bu temel tokenin faydasını (ve çekiciliğini) artırdı. Bu stratejik hamle, topluluğu güçlendiriyor ve daha fazla büyümenin önünü açıyor.
  •  Marswap Shibarium’u istila ediyor: Popüler bir DEX olan Marswap, Shibarium’da mağaza açıyor. Böylece çeşitli tekliflerini ve Launchpad platformunu bu gelişmekte olan L2 ağına getiriyor. Bu genişleme, Shibarium’a yeni bir işlevsellik katmanı ekleyerek kripto arenasında önemli bir oyuncu olarak konumunu sağlamlaştırıyor.
  • WoofSwap inovasyonu: Heyecan bununla da bitmiyor. Shibarium’a özgü DEX olan WoofSwap, Shibmap’i benzersiz bir yarı-fungible kripto varlık olan ERC404 ile köprüleme planlarını açıkladı. Henüz geliştirme aşamasında olsa da, önerilen bu entegrasyon kripto meraklılarının tüylerini diken diken etti. Shibarium’da artan faaliyet potansiyeli ve Shiba Inu tokenomiklerinin tamamen yenilenmesi çığır açıcı.

Coin fiyatları yükseldi

Yazım itibariyle, Shiba Inu fiyatı son 24 saatte %0,89’luk bir artış kaydetti. Zira şu anda 0,00000942 dolardan işlem görüyor. Bone ShibaSwap (BONE) ve Doge Killer (LEASH) fiyatları da SHIB’in yükselişi ve topluluğun son gelişmeleri ile aynı zamana denk gelen sırasıyla %0,87 ve %1,10’luk bir artış kaydetti. İlginç bir şekilde, Shiba Inu’nun yakım oranındaki son artış da dikkat çekti. Bu, SHIB token ekonomisini daha da yukarı çekmiş gibi duruyor.

Bu yükseliş, Shiba Inu topluluğunun sarsılmaz bağlılığının ve coşkuyu somut sonuçlara dönüştürme yeteneğine işaret ediyor. Heyecan verici projelerle dolu bir süreç ve inovasyonun arkasında toplanan topluluk, heyecanlı. Önümüzdeki süreçte yaşanacak gelişmeler, SHIB topluluğu tarafından merakla beklenmekte.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx