Nurgül Yeşilçay yeni yaşına kapı açtı

90’lı yılların sonlarına damgasını vuran ‘İkinci Bahar’ dizisiyle televizyon ekranlarında seyirciyle buluşan ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay, ‘Asmalı Konak’, ‘Belalı Baldız’, ‘Ezo Gelin’, ‘Bebek İşi’, ‘Paramparça’ ve son olarak da ‘Veda Mektubu’ gibi pek çok başarılı yapımda rol aldı.

Güzel oyuncu Nurgül Yeşilçay, bu kez de “Doğum günüm için pasta yapacağım” dedi kamera karşına geçti.

Yine takipçilerini bir hayli güldüren yetenekli oyuncu, güzelliğiyle zamana meydan okurken 48 yaşına ‘Oldum mu o kadar ya…’ diyerek girdi.

Videoda yaş almanın güzelliği kadar zorluğuna da değinen Yeşilçay, kapıyı çalan 48’inci yaşıyla keyifli bir diyalog yaşadı: “İsminin yanında parantez içinde yazılmaya geldim. Kapıyı aç.”

Yeni yaşına kapıyı açmamaya kararlı olan Nurgül Yeşilçay, önce “Evde yokum. Şimdi git sonra gelirsin” dedi sonra isyan etti.

Ağlamaklı bir sesle ’48 nedir kardeşim’ dedi fakat yumurtayı kırıp unu ilave edip pasta tarifi vermeyi de ihmal etmedi. Bir yandan da isyanlarını sıraladı…

‘Hangi ara yaşlandık biz? Ay ben kabul etmiyorum. Ne diyecekler teyze mi diyecekler? Nurgül teyze… Nurgül teyze dedirtmem. 50’ye iki var.’

Mimikleriyle ve oyunculuk yeteneği ile takipçilerini bir kez daha etkileyen Nurgül Yeşilçay, “48’e girmeyeceğim, bu sene de girmeyi vereyim” derken 84 esprisine de bozuldu.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx