Haftaya Bu 24 Altcoin Kilit Açacak! İşte Beklenenler

Bazı istisnalar olsa da kripto para piyasası, uzun bir aradan sonra, yükselişli bir hafta geçirdi. Lider kripto Bitcoin, bu boğa koşusuna öncülük etti. Bununla birlikte, Bitcoin’den daha iyi performans gösteren altcoin projeleri de yok değildi. Yeni bir haftaya başlarken, önemli gündemlerden birisi un-lock etkinlikleri olacak. Okuyucularımız için bu hafta kilit açacak projelere bir göz attık.

Altcoin projeleri için haftanın token-unlock günlüğü

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, kripto piyasası üzerindeki kara bulutlar biraz dağıldı. Bitcoin ve çoğu altcoin, geçtiğimiz hafta güçlü artışlar kaydetti. Bununla birlikte önümüzdeki hafta hala belirsizliğini koruyor. Çünkü, düzenleyici baskı henüz ortadan kalkmış değil. Bununla birlikte, altcoin projeleri faaliyetlerine tüm hızıyla devam ediyor. Bu kapsamda önümüzdeki haftanın gündemlerinden birisi de token un-lock etkinlikleri olacak.

Haftaya, Optimism (OP), GateToken (GT) ve Dogechain’in (DC) un-lock etkinliğiyle başlayacağız. Optimism, 1,70 milyon dolar değerinde tokenin kilidini açacak. GateToken ve Dogechain ise sırasıyla 28,31 milyon dolar ve 2,62 milyon dolarlık tokeni serbest bırakacak.

Haftanın ikinci günü Flow Network (FLOW), Axelar (AXL), ApeX (APEX) ve Yield Guild Games’in (YGG) un-lock etkinliklerini izleyeceğiz. Altcoin projeleri sırasıyla, 7,32 milyon dolar, 10,37 milyon dolar, 2,01 milyon dolar ve 2,10 milyon dolarlık tokeni piyasaya boşaltacak. Burada piyasadaki token miktarına göre yaklaşık %27 oranında tokeni serbest bırakacak ApeX dikkat çekiyor. Çünkü, yüklü miktarda token piyasaya gireceği için altcoin fiyatını etkileme potansiyeli de yüksek.

Çarşamba günü, Radicle (RAD), Itheum (ITHEUM) ve Open Campus (EDU) tokenlerin kilidini açacak. Open Campus, piyasa değerini yaklaşık %15’ine tekabül eden 16,38 milyon dolarlık token ile izlemeye değer. Perşembe gününün un-lock gündeminde sadece WOO Network (WOO) var. Altcoin projesi, 3,39 milyon dolarlık tokeni serbest bırakacak.

Hafta sonuna da yoğun un-lock etkinliğiyle gireceğiz

Haftanın son iş günü ise un-lock etkinliği olarak oldukça yoğun geçecek. Çünkü, Illuvium (ILV), Celo (CELO), API3, Gamium (GMM), Nym (NYM) ve Beta Finance’ın (BETA) un-lock etkinliği olacak. Bunlardan Gamium ve Beta Finance %5’in üzerinde tokeni piyasaya süreceği için izlemeye değer. İki altcoin projesi sırasıyla 1,47 milyon dolar ve 2,96 milyon dolarlık tokenin kilidini açacak.

Temmuz ayına Swipe (SXP), Merit Circle (MC), StakeWise (SWISE) ve Hooked Protocol (HOOK) un-lock etkinliği ile gireceğiz. Projeler içinde StakeWise ve Hooked Protocol dikkate değer tokeni serbest bırakacak. Ve haftayı, Orbler (ORBR), Agoric (BLD) ve Biconomy (BICO) token un-lock’ıyla bitireceğiz. Bunlardan Orbler, 20,00 milyon dolar gibi oldukça yüklü tokeni piyasaya boşaltacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx