Güzellik Merkezleri Kurşunlanan Ece Ronay, Fenomen Davasına Kendisini de Çekmeye Çalıştıklarını Söyledi

Sosyal medya fenomeni Ece Ronay, güzellik merkezlerinin üst üste kurşunlanmasıyla gündeme geldi. Eski eşi Mehmet Bilir ile son dönemde problemler yaşamasıyla gündeme gelen Ronay, iki salonunun da kurşunlanmasının ardından soluğu polis merkezinde aldı. Ronay’ın ifadelerinde ‘Birileri, beni bu yaşanan olayların içine çekmeye çalışıyor. Benim bu olaylarla bir alakam yok.’ dediği öğrenildi.

Sosyal medya fenomeni Ece Ronay son dönemde eski eşi Mehmet Bilir’le olan tartışmalarıyla gündemdeydi.

Tüm fenomenler, ortak bir paydada buluşmuyor olsa bile inceleme altına alınmaya başlarken, güzellik merkezi sahibi olan Ece Ronay’ın bu isimler arasında yer almaması dikkat çekiyordu. Fakat dediğimiz gibi, kendisinin eski eşi ile problemleri vardı.

Geçtiğimiz günlerde Ece Ronay’ın kendisine güzellik merkezlerinden borçlu olduğunu söyleyen Mehmet Bilir, oğlunun velayeti karşılığında borçlarını sileceğini söylemişti.

Ece Ronay ise eski eşine tüm borçlarını ödediğini, güzellik merkezlerini evli oldukları dönemde açtığını ve hala ödemelerini günü gününe yaptığını, oğlunun pazarlık konusu olamayacağını kesin ve net bir dille ifade etti. Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla da uzun uzun açıklamalarda bulundu.

Mehmet Bilir ise bu olayların en başında dükkanının kurşunlandığını ve olayın sorumlusu olarak Ece Ronay’ı gördüğünü söylemişti.

Evli oldukları dönemde silahlı adamların kapısına dayandığından da bahsetmişti.

Yaşananan bu konuşmalar üzerine Ece Ronay’ın önce Gebze, sonra Bağdat Caddesi’nde bulunan güzellik merkezleri kurşunlandı.

Kimliği belirsiz kişilerin önce Gebze’deki, ardından Bağdat Caddesi’ndeki güzellik merkezlerine silahlı saldırı düzenlemesinin ardından Ece Ronay başından geçenleri yine sosyal medya hesabında anlatmıştı.

Açıklama yapan fenomen, yaşadığı durumun arkasında eski eşi Mehmet Bilir’in olduğunu düşündüğünü beyan etti.

‘İşyerimize henüz kimliği tespit edilemeyen kişilerce saldırı düzenlendiği haberi doğrudur. Bir süredir gündemi meşgul eden ve tarafı olmadığım kaoslara bazı sosyal medya hesapları tarafından yaratılan algılarla çekilmeye çalışılıyorum. Mehmet Bilir’in benimle uğraşmak için sürekli ve sürekli katıldığı yayınların ucu sonunda tahmin ettiğim gibi bana dokundu.’

Yaşananların ardından emniyete ifade vermeye giden Ece Ronay’ın, eşi Mehmet Bilir haricinde gündemdeki olaylara da kendisini dahil etmeye çalıştıklarını söyledi.

Gazeteci Emrullah Erdinç, Ronay’ın durumuna ilişkin kısa açıklamayı sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı.

Ardından fenomen isim sosyal medya hesabı üzerinden uzun metinler paylaşarak “Yazık ki bana bir şey olursa emanet edebileceğim bir babası yok. Güçlü durmak, ayakta durmak ve kendimi oğlum için muhafaza etmek zorundayım.” dedi.

Yaşananlardan eski eşi Mehmet Bilir’i sorumlu tuttuğuna dair imalarda bulundu. ‘Eski eşimi kullanarak beni de yaka paça bu işlerinizin içine çektiniz. İstanbul bu pisliklerden temizlenene kadar İstanbul’daki ticari faaliyetlerimi sonlandıracağım.’ dedi.

Şubelerinde hizmet alan danışanlarına karşı da mahçup olduğunu ifade eden cümleler kurdu ve ardından veda etti.

Vedası sırasında eski eşi Mehmet Bilir ve ailesinin hayatını zorlaştırmaya çalıştığından, bunlara karşı geldiğinden ve bunu yapanların kendisinden beklediği karşılığı göremeyeceğinden bahsetti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx