Barcelona, Arda Güler için İstanbul’da

Barcelona Başkanı Joan Laporta, dün katıldığı bir yayında, kulübün Fenerbahçeli Arda Güler’i transfer etmek için İstanbul’a geldiğini açıkladı. Kulüp yetkilisi eski futbolcu Deco’nun Türkiye’ye gittiğini söyleyen Laporta “Deco, İstanbul’da. Gelecek sezonun kadrosunu FFP’den etkilenmeden yürütmemizi sağlıyor. Arda Güler çok yetenekli, uzun zamandır radarımızda. Transferi bitirmeye çalışıyoruz” dedi.

Sky Sports muhabiri Gianluca Di Marzio da Deco’nun dün İstanbul’a geldiğini ve Barcelona’nın transferi bitirmek istediğini yazdı.

ARDA GÜLER’İN BONSERVİSİ

Genç oyuncunun Fenerbahçe ile yaptığı sözleşme gereğince, 17.5 milyon euro ödeyen takım Güler’i renklerine bağlayabiliyor. Bu yaz transfer döneminin en çok konuşulan isimlerinden olan Arda Güler’le PSG, Juventus, Ajax, Real Madrid gibi dev kulüpler de ilgileniyor.

Fenerbahçe’nin Güler’i satsa bile 1 yıl daha takımda tutmak istediği biliniyor. Barcelona’nın bonservisi alınca, Arda Güler’i Fenerbahçe’ye 1 yıl kiralık bırakması, ödemesini de gelecek yaz yapması bekleniyor. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx