We You They’e Milletlerarası Stevıe mükafatı

Özdilek Holding bünyesine bağlı olarak Ocak 2017’de yayın hayatına başlayan We You They, muvaffakiyet ve mükafatlarına bir yenisini daha ekleyerek, milletlerarası ödül programı Stevie® Awards tarafından ödüllendirildi.

İlk olarak 2002 yılında ABD’de düzenlenen ve memleketler arası alanda iş dünyasının en uygunlarını ödüllendiren Stevie® Awards 2022’ye bu yıl, 26 ülkeden 950’den fazla aday gösterildi. 7 farklı kategoride müracaat hakkı sunan Stevie® Awards 2022’de, dünya çapında faaliyet göstererek dala istikamet veren birçok değerli şirket ve marka yer aldı.

Yayın Mükafatları kategorisi kapsamında Gold mükafatın sahibi olan We You They, hayata dair en aktüel hususları, çağdaş çizgisiyle keyifli ve merak uyandıran içeriklere dönüştürüyor. Prensip edindiği yenilikçilik vizyonunu ön planda tutarak hazırladığı içerikleriyle okuyucuların ilgisini ve beğenisini kazanan mecmuanın, bugüne kadar yayınlanan sayılarında Türkiye’nin değerli sanatkarları, oyuncuları ve başarılı atletleri da olmak üzere kültür – sanat alanında onlarca kapak konuğu de röportajlarıyla dergiye renk katıyor.

Dünyanın en saygın yöneticileri, girişimcileri, yenilikçileri ve işletme eğitimcilerinin yer aldığı heyet konseyi tarafından, içerik ve tasarım konseptleriyle ilgili hoş yorumlar alarak hayli başarılı bulunan We You They, her yaşa hitap eden dopdolu içeriklerini okurlarıyla buluşturmaya devam edecek.

We You They’in en yeni haberlerine ve şimdiki sayılarına weyouthey.com.tr’den, Dergilik ve e-dergi taşınabilir uygulamalarından fiyatsız olarak indirebilir ve keyifle okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.