Umut Evirgen, Serenay Sarıkaya için mekan kapattı!

Paylaş

Tuba Büyüküstün ile evlenecekleri konuşulurken sürpriz bir şekilde yollarını ayıran işletmeci Umut Evirgen kısa bir süre sonra genç oyuncu Melisa Şenolsun ile aşk yaşamaya başlamıştı.

Paylaş

Geçtiğimiz günlerde Melisa Şenolsun ile ayrıldıkları ortaya çıkan Umut Evirgen’in şimdi de gönlünü Serenay Sarıkaya’ya kaptırdı.

Paylaş

Serenay Sarıkaya’nın, yönetmen ve işletmeci Umut Evirgen’le buluştukları yer ortaya çıktı. Oyuncunun, geçtiğimiz günlerde sevgilisinin mekanına gittiği öğrenildi.

Paylaş

Günaydın’da yer alan habere göre; 31 yaşındaki Umut Evirgen, içeride 5-6 müşterinin olduğu dakikalarda giriş yapan Sarıkaya için mekanı kapattı.

Paylaş

Çalışanlara da talimat veren işletmecinin, o dakikadan sonra içeriye kimseyi aldırmadığı iddia edildi.

Paylaş

Ayrıca Evirgen’in, geçtiğimiz günlerde şoförü Baltalimanı’nda kaza yapan Serenay Sarıkaya’ya kendi aracını gönderdiği öğrenildi.

Paylaş

Ünlü oyuncunun şoförü birkaç gün önce, Sarıkaya’yı almaya giderken Etiler Baltalimanı yolu üzerinde kaza yapmıştı. Lüks araçta yüklü miktarda hasar oluşmuştu.

Paylaş

İşletmeci ve yönetmenin, Sarıkaya’nın eski sevgilisi Çağatay Ulusoy’la da yakın arkadaş olması bir diğer dikkat çeken detay oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir