Tayyip Talha Sanuç kendinden emin!

Siyah-beyazlı kulübün Adana Demirspor’dan takımına kattığı 22 yaşındaki stoper, Beşiktaş YouTube kanalına açıklamalarda bulundu.

Transferinden duyduğu memnunluğu anlatan Tayyip Talha Sanuç, “Adım Beşiktaş’la birinci anıldığında çok heyecanlanmış ve memnun olmuştum. Bu süreç memnun sonla tamamlandığı için iki kulübe de teşekkür ediyorum. Beşiktaş’a oynamaya ve şampiyonluklar yaşamaya geldim. Kaliteli bir takıma dahil olduğumu biliyorum. Beşiktaş taraftarı önünde oynamanın verdiği sorumluluğun farkındayım. Beklentileri karşılayabileceğime inanıyorum. Kendime güveniyorum. Umarım Beşiktaş taraftarını keyifli edebilirim.” ifadelerini kullandı.

Kaliteli oyunculardan konseyi bir takıma sahip olduklarına vurgu yapan 22 yaşındaki futbolcu, “Sahaya hırsımızı yansıttığımız vakit, rahat bir biçimde ligi şampiyon tamamlayabileceğimizi düşünüyorum.” diye konuştu.

Vodafone Park’ta siyah-beyazlı taraftarların karşısına çıkmak için sabırsızlandığını lisana getiren Tayyip Talha Sanuç, “17 yaşında Beşiktaş deplasmanına gelmiştim. O gün, Türkiye’nin en büyük taraftar topluluğuna Beşiktaş’ın sahip olduğunu anlamıştım. Bu taraftarın önünde oynayabilmek çok özel bir his. Bu duyguyu tadacağım için çok memnunum.” şeklinde görüş belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.