Siyah Noktalardan Kurtulmak Mı İstiyorsunuz? O Vakit Bu Yolu Kesinlikle Deneyin!

Bunlar siyah noktalardan kurtulmanıza yardımcı olacak üç kullanışlı mesken imali tahlil.

YUMURTA VE LİMONLU YÜZ MASKESİ

Bu güçlü yüz maskesinin bileşenleri, sivilce ve siyah noktalardan kurtulmak kelam konusu olduğunda onu çok yararlı kılar. Limonun büzücü tesiri vardır, cildi temizler ve bakterileri öldürür. Sonra, fazla sebumu cildinizden çıkarmaya ve onu pürüzsüzleştirmeye yardımcı olan yumurta var.

MALZEMELER

1 yumurta beyazı
birkaç damla limon suyu

HAZIRLANIŞI

İki malzemeyi birlikte karıştırın ve karışımı yüzünüze uygulayın. 20 dakika bekletin ve akabinde ılık suyla durulayın. En güzel tesir için bu yüz maskesini haftada iki sefer kullanın.

Siyah noktaları gidermek için iki alternatif formül ve kullanışlı formüller hakkında bilgi almak için okumya devam edin.

ÇİLEK YÜZ MASKESİ

Çilekler yalnızca yemek için lezzetli değildir; ayrıyeten cildinizdeki siyah noktaların ve fazla sebumun giderilmesi kelam konusu olduğunda çok yararlı olabilirler.

MALZEMELER

5 çilek
1 yumurta beyazı
1 yemek kaşığı bal

HAZIRLANIŞI

Tüm materyalleri macun kıvamına gelene kadar karıştırın. Cildinizin pak olduğundan emin olun ve akabinde yüz maskesini uygulayın. 20 dakika bekletin ve akabinde ılık su kullanarak tekrar durulayın.

YOĞURT VE LİMONLU YÜZ MASKESİ

Yoğurt ve limonu birleştirirseniz, cildinizi büsbütün temizleyecek, siyah nokta ve cilt yüzeyindeki çok sebumla uğraş edecek kusursuz, doğal bir yüz maskesine sahip olursunuz.

MALZEMELER

2 yemek kaşığı olağan yoğurt
½ yemek kaşığı limon suyu

HAZIRLANIŞI

İki malzemeyi birlikte karıştırın. Maskeyi yüzünüze uygulayın ve 20 dakika bekletin. Daha sonra ılık su ile durulayınız. Bu maskeyi haftada bir sefer kullanın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.