Madonna: ‘Evliliklerimden pişmanım lakin seks bağımlılığım var’

Dünyaca ünlü pop yıldızı Madonna, Youtube hesabından yayınladığı 50 soru-cevaptan oluşan görüntüsüyle gündem oldu. Madonna, yaptığı evliliklerden pişman olduğunu fakat seks bağımlısı olduğunu itiraf etti.

Son devirde toplumsal medyada yaptığı paylaşımlarla ve sansasyonel açıklamalarıyla gündemden düşmeyen popun yıldız ismi Madonna, Youtube kanalından paylaştığı yeni görüntüyle bir sefer daha isminden kelam ettirdi.

Madonna, yeni albümü Finally Enough Love’un tanıtımı için yayınladığı görüntüde hayranlarından gelen 50 soruyu yanıtladı.

64 yaşındaki pop yıldızı, her iki evliliğinden de pişmanlık duyduğunu lakin seks “takıntısı” ile teselli bulduğunu itiraf etti. Hayatında en büyük pişmanlığı sorulan Madonna, “Evlenmek, hem de iki defa.” karşılığını verdi.

İKİ SEFER DÜNYA MESKENİNE GİRDİ

Hayranlarının yapmayı “en çok sevdiğin şey nedir?” sorusuna ise, “Yanıtı bekleyin… Alışılmış ki sevişmek” dedi.

Ünlü isim, “Hayatının geri kalanında yalnızca bir şey giyebilseydin, bu ne olurdu?” sorusuna verdiği karşılıkla da gündem oldu. Madonna bu soruyu, “24 ayar altın vibratör kolyem,” diye yanıtladı.

Madonna Oscar ödüllü oyuncu Sean Penn ile 1985 ve 1989 yılları ortasında evli kalmıştı. Ünlü yıldız daha sonra İngiliz yönetmen Guy Ritchie ile 2000 yılında dünya konutuna girmişti. Rocco (22) ve David (16) isminde iki çocuk sahibi olan çift 2008 yılında boşandı.

Madonna, ikinci evliliğinin akabinde David Letterman’a verdiği bir röportajda “Tekrar evlenmektense bir trenin altında kalmayı tercih ederim” demişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.