Kylie Jenner karnı burnunda pozunu paylaştı

Paylaş

İlk çocuğu Stormi’nin aksine bu defa hamilelik sürecini gizlemeyen Jenner, son birkaç haftada büyüyen karnını Instagram’daki 271 milyon takipçisiyle paylaştı.

Paylaş

24 yaşındaki ünlü reality şov yıldızının sosyal medya hesabının hikayeler kısmından yayınladığı fotoğrafı, kısa sürede hayranlarından yoğun ilgi gördü.

Paylaş

Öte yandan hamilelik iddialarını geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından doğrulayan Kylie Jenner, şişen karnını gözler önüne sermişti.

Paylaş

Bebeğinin cinsiyetini henüz açıklamayan Jenner, paylaşımında kızı ve rapçi sevgilisiyle birlikte gittiği doktorda ultrason görüntülerine de yer vermişti.

Paylaş

Evde yaptığı hamilelik testi sonucunu da takipçileriyle paylaşan Kylie Jenner, ayrıca annesi Kris Jenner’ın ultrason görüntülerini izlediği anları da yayınlamıştı.

19'UNCU TORUN!

Paylaş

19’UNCU TORUN!

Jenner’ın hamileliği hakkında ailesinden ilk konuşan kişi babası Caitlyn Jenner ya da eski adıyla Bruce Jenner olmuştu. Cinsiyet değiştirip kadın olan eski olimpik sporcu, Califonia’da bir oyuncak mağazasını ziyaret etmiş ve bu sırada 19’uncu torununun yolda olduğunu söylemişti.

posta magazin ünlüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir