Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: Başak, Terazi, Akrep…

Paylaş

KOÇ: Atılımlarınız için uygun bir gün. Güçlü bir şekilde ele alacağınız konuların küçük detayları canınızı sıkmasın. Olayların ayrıntıları üzerinde dururken yapacağınız ön çalışmalar için belli bir strateji uygulamalısınız.

Paylaş

BOĞA: Bugün, duygusal anlamda kendinizi mutlu hissedeceksiniz. Yaşamınızla ilgili yenilikler sizi bekliyor. Çevrenizi birleştirici şekilde sosyal yönünüzü ortaya çıkaran çalışmalar size olumlu bir motivasyon sağlıyor.

Paylaş

İKİZLER: Düşüncelerinizden taviz vermek gibi niyetiniz yok. Bugün, bilinçaltınız yoğun ve iç sesinizi dinlemek için zamana ihtiyacınız var. Acele etmemeli ve olayları sıra ile çözüp kendinizi dağıtmamalısınız.

Paylaş

YENGEÇ: Kendinizi haklı çıkarmak için birçok neden buluyorsunuz. Bugün, çevrenizin fikirlerini benimseyeceksiniz. Aile içinde farklı bir konumda olduğunuzu hissetmek için hiçbir fırsatı kaçırmıyorsunuz.

Paylaş

ASLAN: Maddi konularda alacağınız desteğin bir kısmını sosyal ilişkilerinizde yarattığınız başarılara borçlusunuz. Ben merkezci kişiliğinizin altında yatan yardımsever yapınızı hiç kimse inkar etmiyor. Takdir görüyorsunuz.

Paylaş

BAŞAK: Özgürlük duyguları içinde hareket etmek isteyecek ve karşılaştığınız engeller karşısında sinirli olacaksınız. Duygusal yaşantınızda karşı tarafın sizi anlamasını beklemeyin ve pek fazla da belli etmeyin.

Paylaş

TERAZİ: Sosyal aktivitelerle ilgili başarınızın tartışılmayacağı bir gerçek. Bugün, birçok arkadaşınızın ortak katkılarıyla kendinizi farklı bir çalışma ortamı içinde bulabilirsiniz. Sağlığınıza özen göstermeyi unuttunuz. Dikkatli olun.

Paylaş

AKREP: Öfkenizi denetim altında tutmalısınız. Enerjinizin gücünü sosyal ilişkilerinize yansıtacak çalışmalar içindesiniz. Planlı şekilde davranarak istediğiniz gücü elde edeceksiniz. Başarıyı çeken bir yönünüz var.

Paylaş

YAY: Maddi konulardaki beklentilerinizi çabanızla birleştirmek isteyebilirsiniz. Yaratıcı yönünüzü istediğiniz zaman kullanıyorsunuz. Aslında farklı olan taraflarınızı her zaman ortaya çıkarmak istemiyorsunuz.

OĞLAK: Ailenizin sorunları ile ilgileneceğiniz bir gün. Onlarla yapacağınız ortak çalışmalar gündeme gelebilir. Sevdiklerinizin desteğini üzerinizde hissettiğiniz zaman iş başarınız daha çok artıyor.

Paylaş

KOVA: Bugün, yanınızda çalışanlara soğuk davranacaksınız. Yanlış anlaşılmak istemiyorsanız her zamanki gibi duygularınızı arkadaşlarınızla paylaşmaya çalışın. İçinize kapanık davranışlar size yakışmıyor.

Paylaş

BALIK: Bugün, duygularınız değişebilir. Parterinizle ilişkinizde birbirinizin fikirlerine karşı fikir üretmeniz yüzünden ortak karar almakta zorlanabilirsiniz. Bu da sizi çok zorlayabilir. Sezgileriniz yoğun.

burç burçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir