Galatasaray’ın listesindeki Grillitsch menajerini değiştirdi

Florian Grillitsch transferinde birinci olarak Galatasaray’ın muahede sağladığı belirtilirken sonrasında Premier Lig takımlarından Brighton’ın devreye girdiği biliniyordu.

Sarı-kırmızılı takımın transferi için ağır gayret sarf ettiği Avusturyalı Florian Grillitsch, menajerliğini yapan babasının yerine eski menajerine geri döndü.

Süper Lig devinin mutabakata vardığı bilinen fakat son anda çıkardığı pürüzlerle transfere mahzur olduğu belirtilen baba Grillitsch’in artık transfer görüşmelerinde yer almayacağı belirtildi.

“Sorumluluğunu ben alıyorum”

Florian Grillitsch, Alman basını Kicker’a hususla ilgili yaptığı açıklamada, “Son vakitlerde mesleğim ismine çok bahtsız şeyler oldu, bunun sorumluluğunu ben alıyorum ve bu durumdan en hakikat sonuçları çıkardığımı düşünüyorum.” kelamlarını kullandı.

Babası yüksek paralar istemişti

Florian Grillitsch’in babasının yerine menajerliğini yapması için eski menajeri Thomas Böhm ile anlaşıldığı söz edildi.

Geçtiğimiz günlerde 26 yaşındaki oyuncunun babası transfer için Galatasaray’dan imza parası haricinde yüksek bir bedel istemiş ve görüşmelere orta verilmişti.

Transfer periyodu Grillitsch için yeni başlıyor

Menajer değişikliği sonrası Alman Basını Grillitsch için transfer periyodunun artık başladığına dair cümleler kullandı.

El sıkışılmıştı

Sarı-kırmızılılar Geçtiğimiz hafta muahede sağlanan ve bonservisi elinde olan Avusturyalı oyuncu ile 1.5 milyon euro maaş üzerinden el sıkışılmıştı.

Galatasaray Teknik Yöneticisi Okan Buruk ise son olarak Grillitsch’in bir ekiple hazır olarak çalışmadığı ve bu nedenle birinci tercihlerinin olmadığını belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.