Galatasaray’da Eşref Hamamcıoğlu ve Dursun Özbek’in proje haftası

Galatasaray’da seçim kampanyası haftaya başlıyor. Başkan adayları Dursun Özbek ile Eşref Hamamcıoğlu projelerini gelecek hafta başından itibaren üyelere ve kamuoyuna açıklayacak. Divan Kurulu’nda bunu açıklayan iki başkan adayı da bu projeleri önümüzdeki günlerde anlatacağını ifade etti. Seçime de bu projelerin yön vereceği camia içerisinde konuşuluyor.

Eski başkan Dursun Özbek’in yeni dönemle ilgili olarak yakın çevresine, “Bu sefer para değil proje ortaya koyacağım. Önümüzdeki hafta açıklayacağımız 5 proje ile Galatasaray’ı kurtaracağız” dediği öğrenildi.

Özellikle Sportif AŞ’de yer alacak olan Erden Timur’un başında olduğu bir projenin kulübü mali yönden çok rahatlatmasının beklendiği belirtildi. Özbek, kulübü borç yükünden kurtaracak projeleri anlatacağı dile getirildi.

Başkan adayı Eşref Hamamcıoğlu da projeler konusunda ayrıntılı açıklamalarını önümüzdeki hafta başından itibaren açıklayacak.

Hamamcıoğlu’nun özellikle dijitalleşme konusuna ağırlık vereceği vurgulandı. Sarı-kırmızılı başkan adayının en önemli kozu ise Sportif AŞ’ye girmeyi kabul eden Adnan Öztürk olacak.

Böylece sarı-kırmızılılarda 11 Haziran’da yapılacak seçime ortaya konulacak projelerin damga vuracak.

Phil Foden’ın City formasıyla 21-22 sezonu en iyi anları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.