Galatasaray Teknik Yöneticisi Okan Buruk’tan transfer açıklaması: Evander ile görüşüyoruz

Galatasaray, yeni dönem öncesindeki son hazırlık maçında İtalya Serie A takımlarından Fiorentina ile karşı karşıya geldi.

Maçı 2-1 kazanan Galatasaray, dönemin son hazırlık maçından galibiyetle ayrıldı. Müsabakada Galatasaray’a galibiyeti getiren goller, Kerem Aktürkoğlu ve Emre Akbaba’dan geldi.

Karşılaşmanın akabinde Galatasaray Teknik Yöneticisi Okan Buruk, çabayı ve yeni dönem hazırlıklarını kıymetlendirdi.

Fiorentina’ya karşı âlâ bir maç oynadıklarını belirten Buruk, “Oyunun genelinde yeterli oynadık ve skor ürettik. İstediklerimiz ortaya çıktı. Bizim için çok kıymetli bir hazırlık maçıydı. Oyuncularımı hazır ve konsantre gördüm. Oyuncularımın hazırlık maçı olmasına karşın yüzde 100 hazır olduğunu gördüm. Transferlerimiz gelecek. Önümüzdeki günlerde de Midstjö transferi bitecek. Yapmak istediğimiz transferler var. Doubois’in durumu salı günlü netleşecek. Elimizdeki oyuncuları hazırlayıp Antalyaspor maçına en güzel takımımızla çıkabilmek istiyoruz. İdaremizin çalışmaları devam ediyor. Taraftarlarımızın beklentisi var, bu beklentiyi karşılaşamaya çalışacağız” dedi.

“GÖRÜŞTÜĞÜMÜZ OYUNCULARDAN BİRİ”

Galatasaray’ın gündemindeki isimlerden Evander’le ilgili ise Okan Buruk şunları söyledi:

“Evander de görüştüğümüz oyunculardan biri. Yalnızca bizim istediğimiz bir oyuncu değil. Hoca değişikliği oldu orada. Avrupa maçı oynuyorlar. İnşallah en uygun biçimde takımımızı güçlendireceğiz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.