Ebru Polat daha fazla dayanamadı isyan etti! Kapısına dayanınca çabucak sildi: ‘Komşularım hiç rahat durmuyor, her gece… ‘

Instagram hesabından sık sık paylaşımlarda bulunan Ebru Polat son olarak bikinili pozlarıyla gündeme bomba üzere düşmüştü. Cüretkar pozlarıyla isminden sıkça bahsettiren Ebru Polat, son paylaşımıyla ağızları açık bıraktı. İtiraf paylaşımlarıyla bilinen ünlü müzikçi kendi itirafını edince gündeme bomba üzere düştü. Takipçilerinden reaksiyon gören Polat, paylaşımı çabucak sildi. Bakın Ebru Polat ne itiraf etmiş ve neden silmiş?

“KOMŞULARIM RAHAT DURMUYOR!”

Komşuları hakkında isyan eden Ebru Polat paylaşımıyla ağızları açık bıraktı. Instagram hesabının öykü kısmından not paylaşan Polat, “Alt katımız yeniden 10 kişilik çocuklu Arap aileye kiralanmış, mesken sahibi daima bunu yapıyor cebini düşünüyor yani. Komşular umurunda değil. Her akşam tertipli meskende harp, meskeni yıkışları var. Bana eza değil de alt kattaki yaşlı amcaya üzülüyorum. Esasen bakıcısı da gece yarıları konuttan bir yerlere gidiyor inşallah çocukları beni takip ediyordur.” dedi.

“MAHALLENİN CADI DEDİKODUCUSU GİBİYİM”

Mahallenin dedikoducu tiplerine benzediğini söyleyen Ebru Polat paylaşımının devamında şu sözleri kullandı:

“İnşallah alt komşu da ediyordur. Ya sevgili komşu seni şikayet etsem dünya ceza yersin lakin komşuluğa yakışmaz. Zati üst katımda da Ruslar hoşluk salonu işletiyor o da yasal değil. Mahallenin cadı dedikoducu tipleri olur ya öyleyim ya valla dedi.”

PAYLAŞIMI SİLMEK ZORUNDA KALDI

Yaptığı paylaşımlar sonrası komşularının mahremiyetini ifşa ettiğinden ötürü reaksiyon gören Ebru Polat, çabucak kıssasını sildi. Görenler ise ağzı açık okudu!

EBRU POLAT KİMDİR?

Ebru Polat, 30 Haziran 1983 tarihinde İzmir’de dünyaya geldi. Genç yaşlarda bale eğitimi aldı. Müzikle ilkokul korosunda tanışan Ebru Polat, eğitim hayatını müzikten farklı bir alana çevirerek hukuk okumaya karar verdi.

2005 tarihinde Doğu Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde eğitimini muvaffakiyetle tamamladı. Bir müddet avukat olarak misyon yaptı.

İlk albümü 2007 çıkışlı Çetin Ceviz’dir. Avukatlığı bırakıp mesleğini müzik üzerine kurmaya karar verdikten sonra Londra’ya giden Polat, bu kentte bulunan sanat akademisi Royal Akademi’de müzik eğitimi aldı.

Türkiye’ye döndükten sonra 2008 yılında ikinci EP albümü olan “Çok Geç”’i piyasaya sürdü. Albümün ismiyle birebir olan “Çok Geç” müziğinin kelamı ve müziği Sezen Aksu’ya ilişkin. Bu müzik dışında Sezen Aksu’nun “Seni Yerler” müziğini da tekrar yorumladı. 2009 yılında “Kalp Ayazı” albümünü yayımladı. Albümün içerisinde Serdar Ortaç, Fettah Can, Murat Güneş, Sezen Aksu’nun müzikleri yer aldı. Ayrıyeten albümde Polat’ın kelamı ve müziği kendine ilişkin olan “Delikanlı Kız” müziği da yer aldı.

2011’de “Dinle 2011” albümünü yayımladı. Albümde Sezen Aksu’nun “Haydi Git” müziğine yorumladı. Ayrıyeten albümde “Mutlu Ol Yeter” ve “Artık Sevmeyeceğim” müziklerinin cover’larına yer verdi. Sonrasında birebir yıl içerisinde “Olanlar Oldu” single’ını sundu. 2012’de “Kaçın Kurasıyım” EP’sini yayımladı. Kelamlarını Aysel Gürel’in müziğini Mehmet Erbil Savaş’ın yaptığı “Hani Dünya Tatlısı” müziğini tekrar yorumladı.

2013 yılında ise “Günaha Davet” ve “Hediyem Olsun” single’larını piyasaya sürdü. 2015’te ise “Çilli Bom” müziğini tekrar yorumlayan Ebru Polat, 7 Nisan’da 9 müziğin yer aldığı “9 Hit” albümünü yayımladı. Albümde Serdar Ortaç, Altan Çetin, Onur, Alper Narman, Murat Güneş, Gökhan Tümkaya, Hüseyin Cebişci ve Efe Demiryoğuran üzere isimlerin müzikleri yer aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.