Cristiano Ronaldo serveti elinin karşıtıyla itti

Manchester United’ın Portekizli dünya yıldızı Cristiano Ronaldo’nun, Suudi Arabistan’dan gelen servet bedelindeki teklifi kabul etmediği öğrenildi.

İngiltere’nin Manchester United grubunda forma giyen Cristiano Ronaldo’nun, Suudi Arabistan’ın Al Hilal Kulübünden gelen 242 milyon Euro’luk bir teklifi reddettiği belirtildi. CNN Portekiz televizyonunda yer alan haberde, yazın transfer periyodunda isminden en çok bahsedilen futbolculardan biri olan Ronaldo’nun, büyük bir teklif aldığı belirtildi.

Al Hilal Kulübünün 37 yaşındaki Portekizli yıldıza iki yıllığına toplamda 242 milyon Euro’luk teklifte bulunduğu aktarıldı. Dönem boyunca haftalık 2 milyon Euro’ya denk gelen teklifi kabul etmediği belirtilen Ronaldo’nun, Katar’daki Dünya Kupası’nın akabinde bu teklifi tekrardan değerlendirebileceği yorumu yapıldı.

Kariyerinde 5 sefer Altın Top mükafatını kazanan ve Manchester United ile 1 yıllık daha mukavelesi bulunan Ronaldo’nun gelecek yaza kadar transfer pazarının gündeminde kalması bekleniyor.

Portekizli futbolcunun; Atletico Madrid, Sporting Lizbon, Napoli, Inter ve Milan üzere kulüplerin de tekliflerini geri çevirdiği Avrupa basınında argüman edilmişti.

(AA)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.