Bülent Ersoy: Yakında ben de giderim

Paylaş

Geçtiğimiz günlerde çektiği program sırasında “Sonum Zeki Müren gibi olacaktı” diyen Diva “Bence Türkiye’ye böyle bir ses daha gelmez.

'BU DÜNYADA BİR BEN KALDIM'

Paylaş

‘BU DÜNYADA BİR BEN KALDIM’

Rahmet ve özlemle anıyorum. Bu dünyada bir ben kaldım. Ben de yakında giderim” dedi.

Paylaş

Öte yandan Bülent Ersoy ve Mustafa Keser’in sunumuyla 19 Eylül Pazar akşamı yayın hayatına başlayan ‘Benzemez Kimse Bize’ programı, Diva’nın konuşması ve tavırlarıyla gündeme gelmişti. Bircan Bali, Deniz Akkaya ve Seren Serengil’in sunumuyla ekranlara gelen ‘Söylemezsem Olmaz’da, bu konu masaya yatırılmıştı.

İDDİALARA YANIT VERDİ

Paylaş

İDDİALARA YANIT VERDİ

Usta sanatçı, hakkında ortaya atılan ‘yayına alkollü çıktı’ ve ‘estetik’ iddialarına yanıt vermişti:

Çok heyecanlandık canlı yayın olduğu için. Muhterem izleyicilerin beğenmeleri üzerine hazırlanan bir program, ‘acaba ne diyecekler?’ heyecanı…

Paylaş

“En başta yaratıcı olmak, üretici olmak, yerinde saymamak ve insanlara saygılı olmak gerekir. Yorumlar hep yapıldı 50 senedir. Bazılarını haklı gördüm, bazılarını haksız…”

Paylaş

“Üzüntülerimi yastığıma akıttığım iki damla yaşla kimseye göstermedim, hep tolere etmeye çalıştım. Böyle bir tarzım, tavrım hayatım boyunca olmadı.”

'ZEKİ MÜREN BENİ ÇAĞIRDI'

Paylaş

‘ZEKİ MÜREN BENİ ÇAĞIRDI’

“Bazı insanların seveni de olur, sevmeyeni de olur, sövenleri de olur. Böyle şeyin aslı astarı yok. Uzun bir koridor yürüdüm sonrasında, konuşurken kendim dahi ‘Herhalde Zeki Bey (Müren) beni çağırdı, ölüyorum’ dedim.”

Paylaş

‘Estetik yaptırdı’ iddialarına ise Diva, “Yüzüme yıllardır bant hilesi uygulatırım. Bu yayında da aynısını kullandım” açıklamasını getirmişti.

posta magazin ünlüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir