Bankacı kadına adliye tuvaletinde dehşeti yaşattı

Sabah Gazetesi’nden Seda Nur Günaydın’ın haberine göre R. Y., Mart’tan itibaren S.K.’ya sosyal medyadan mesaj atarak sürekli taciz etti. Evli ve iki çocuk annesi S.K.’nın kendisini istemediğini söylemesine rağmen cinsel içerikli mesajlarının dozunu arttıran R.Y., taciz mesajlarını sürdürdü.

S.K., adliyede R.K.’ya denk gelmemek için bankadan dışarı çıkamaz oldu. Her gün işe korku ve panikle gitmeye başlayan kadın, 27 Nisan’da hayatının şokunu yaşadı.

Adliyenin B Blok’unda tuvalete giden S.K., kapı kilitleme sesi duydu. Arkasına baktığında R.Y.’yi gördü. R.Y., bir anda kadına saldırarak kıyafetlerini çıkarmaya çalıştı. S.K., yardım çığlıkları atarak tuvalet kabinine sığınmaya çalışsa da başaramadı.

R.Y., annesi yaşındaki kadından kendisini öpmesini istedi. Kaçmayı başaran S.K., R.Y.’den şikayetçi oldu. R.Y. suçlamaları reddetti. Ancak kabusu yaşayan kadın dilekçesine, mesajların görüntülerini de ekledi.
Savcılık, şüphelinin kadına yönelik tuvalette cinsel saldırı girişiminde bulunduğunu, ancak saldırının teşebbüs aşamasında kaldığını vurguladı. R.Y.’ye 21 yıla kadar hapis talebiyle dava açıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx