Atv Kardeşlerim Dizisi Oyuncuları Ünlerine Ün Katıyor! Hepsi Başka Farklı Muahedeler Yaptı Sevilen Oyuncu Bakın Ne Teklif Aldı

‘Kardeşlerim’ dizisinde oynadığı rolle izleyicilerin gönlünde taht kuran güzel oyuncu Onur Seyit Yaran, büyük işlere imza atmaya devam ediyor. Dev bir içecek markasının yüzü olan Seyit Yaran’ın alacağı para ağızları açık bıraktı.

REKLAMCILARIN ARANAN YÜZÜ

Kardeşlerim dizisiyle tüm dünyaya açılan ve bilhassa İspanya’da büyük kitlelere ulaşan Onur Seyit Yaran, reklamcıların en çok aranan yüzlerinden oldu. Güzel oyuncu, büyük bir reklam kampanyasına imza attı.

NİSA İLE BİREBİR MARKADA BULUŞTU

Survivor 2022 All Star şampiyonu Nisa Bölükbaşı ile birebir içecek markasının yüzü olmaya hazırlanan Onur Seyit Yaran, imzayı attı. Güzel oyuncu reklam için alacağı para ise ağızları açık bıraktı.

YURT DIŞINA AÇILMAK İSTİYOR

Geçtiğimiz günlerde de İspanya’nın ünlü bir kanalına röportaj veren Onur Seyit Yaran meslek maksatlarını anlatmıştı. Yurt dışında oyunculuk yapmak istediğini belirten Yaran, bu amacı için her fırsatı değerlendirdiğini ve kendini geliştirmek için farklı alanlarda eğitimler aldığını söylemişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.