7 yıl beklediğine değmedi! Ahmet Malal Milyoner’e damga vurdu

Ünlü sunucu Kenan İmirzalıoğlu’nun sunumunu üstlendiği fenomen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster’in son bölümünde yarışan Ahmet Malal, “Dinlediğiniz “Çakıl Taşları” adlı şarkıyı kim seslendirmektedir?” şeklindeki sesli soruya verdiği yanıtla gündem oldu.

Türk televizyonlarının en uzun soluklu yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster, her hafta birbirinden ilginç konu ve konuklarla izleyenlere heyecan dolu dakikalar yaşatıyor. Pek çok farklı kategorinin yer aldığı yarışmanın son bölümüne katılan Ahmet Malal, henüz 18 yaşındayken Kim Milyoner Olmak İster’e başvurduğunu ancak kendisine sıranın 7 yıl sonra geldiğini söyledi.

Kim Milyoner Olmak İster

Büyük bir heyecanla yarışmaya başlangıç yapan Malal, “Trafik lambalarının altında yazan uyarı yazısında “yol ver” demeden önce söylenen hangisi olur?” şeklindeki ilk soruda kafa karışıklığı yaşadığı için seyirci joker hakkını kullandı. Yüzde 97 oranında “Yayaya” yanıtını gören Malal, doğru yanıt vererek 4’üncü soruya kadar ulaşmayı başardı. “Dinlediğiniz “Çakıl Taşları” adlı şarkıyı kim seslendirmektedir?” şeklindeki sesli soru sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. İşte yanıtıyla sizi şaşırtacak o sorunun yanıtı…

Milyoner Ahmet Malal

Dinlediğiniz “Çakıl Taşları” adlı şarkıyı kim seslendirmektedir?

A- Sertap Erener

B- Göksel

C- Yonca Lodi

D- Şebnem Ferah

Doğru yanıt D Şıkkı Şebnem Ferah olacaktı.

Dinlediğiniz Çakıl Taşları adlı şarkıyı kim seslendirmektedir?

A Şıkkı Sertap Erener yanıtını veren yarışmacı izleyenleri şaşkına çevirdi. Doğru yanıtın D Şıkkı Şebnem Ferah olduğunu gören Malal, 2 Bin TL ile yarışmaya veda etti. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.